למה אנחנו עדיפים על אייר הלפ?

הטיסה שלכם התבטלה או שהיא איחרה? אין ספק שזה אירוע מרגיז מאוד. אנחנו תלויים בחברות התעופה כדי להגיע ממקום למקום ולפעמים איחור או ביטול יכולים להרוס לנו את החופשה כולה או את פגישת העסקים. אנחנו מצפים מחברות התעופה להגיע בזמן.

החוק, גם באירופה וגם בישראל קובע כללים של פיצויים במקרה כזה של איחור או ביטול גם אם לא הוכחתם שהיה לכם נזק. ניתן לדרוש את הפיצויים מחברת התעופה לבד, אבל הרבה מאוד אנשים לא מצליחים להסתדר עם הבירוקרטיה של חברות התעופה, והחברות מצידן לא ממש מנסות לעזור לאנשים לדרוש מהן פיצויים.

בגלל זה קמו חברות בכל העולם שתובעות את חברת התעופה תמורת אחוזים מהתביעה. המפורסמת שבהן היא חברת אייר הלפ (Air help) שפועלת מאירופה והרבה אנשים נעזרים בה. אנחנו, בפיצוי בשחקים, מתחרים ישראלים של חברת איירהלפ, ואנחנו חושבים שכדאי לכם מאוד לעבוד מולנו ולא מולם, ובשורות הקרובות ננסה להסביר למה.

היתרונות שלנו מול אייר הלפ

  1. ההבדל הבסיסי ביותר לטובתנו הוא שאיירהלפ דורשים מחיר הרבה יותר גבוה תמורת העזרה שלהם. אייר הלפ גובים בין 35 ל50 אחוזים של עמלה תמורת השירות שלהם ואנחנו, בפיצוי בשחקים, גובים רק 25 אחוזים עמלה. כיוון שהמטרה העיקרית שלכם היא להרוויח כסף, אז ההבדל באחוזי העמלה הם משמעותיים.
  2. מעבר להבדל באחוזים, לאייר הלפ יש הסכם עם חלק מחברות התעופה לפיו הם מקבלים פיצויים יותר נמוכים מהחברה, ולכן יש סיוכי שתקבלו פחות כסף.
  3. אייר הלפ פועלים רק באנגלית, ולהרבה מאוד מהישראלים זה לא נוח ולפעמים אפילו מונע את קבלת הפיצויים. הרבה פעמים בשלב יותר מאוחר של דרישת הפיצויים אייר הלפ יפנו אליכם ויבקשו השלמה של פרטים או ישאלו שאלות ואז מחסום השפה עלול להיות יותר מסובך.
  4. אייר הלפ דורשים פיצויים רק לפי החוק האירופאי ולא לפי החוק הישראלי. לא נסביר כאן את כל הפרטים, אבל יש מקרים שבהם מתאפשרים פיצוים רק לפי החוק הישראלי, ואז לא תקבלו עזרה בכלל מאייר הלפ.

היתרונות של אייר הלפ עלינו

היתרון של אייר הלפ עלינו הוא ברור. לאייר הלפ יש הרבה יותר ניסיון והם חברה הרבה יותר גדולה, ולכן גם כל חברות התעופה מכירים אותם ויש חברות שמתייחסות רק אליהם.

מעבר לכך, לאייר הלפ יש עורכי דין שעובדים אצלם, ולכן איירהלפ נותנים גם סיוע משפטי תמורת 50 אחוזים מהתביעה במקרים מסויימים, בעוד שאנחנו נותנים רק עזרה בירוקרטית ומנהלתית.

אנחנו מודעים להבדל, ובכל מקרה שבו אנחנו חושבים שהסיכויים שלנו להשיג לכם פיצויים הם נמוכים אנחנו נפנה אתכם לחברה אחרת או לאייר הלפ, אבל אנחנו מציעים להתחיל אצלנו את הבדיקה כי כך הסיכויים שלכם להרוויח יותר הרבה יותר גדולים.

אנחנו מקווים שהבנתם, ותתנו בנו את האמון ותכניסו את כל הפרטים של הטיסה שלכם בטופס שנמצא כאן.

כתיבת תגובה